Active Server Pages,ActiveServerPages+,ASP,ASP+,aspx,VBScript,IIS,internet,intranet,programming,programowanie,XML,Extensible Markup Language,kurs,opis,HTML,Hypertext Markup Language,JScript,JavaScript,wyszukiwarka,znajdz,instrukcja,Stelmik,Stelmi,free,darmo,zadarmo,free,serwer,server,www,konta,PHP,perl,klient,uslugi,asp,sklep internetowy,sklepy internetowe,e-sklep,esklep,tworzenie stron internetowych,strony internetowe,strony www,tworzenie stron www,strony internetowe,web page,webpage,creating,Krzysztof Stelmach,Krzysztof,Stelmach,www.stelmach.info,www.asp.z.pl
 
Ledger Nano X - The secure hardware wallet
IP: 44.200.140.218 
 
 STRONA GŁÓWNA
Szukaj:  
Wt, 23.07.2024r.
 

Strona jest skierowana do osób, które chciałyby spróbować swoich możliwości jako twórca stron WWW. Są tutaj zawarte podstawy tworzenia stron WWW, coś w rodzaju krótkiego opisu poszczególnych instrukcji, komend, itp. Na razie jest ona w przygotowaniu. Wszelkie uwagi na temat strony proszę kierować na adres e−mail: formularz kontaktowy. Jeśli masz jakieś pytania odnośnie języka służącego do tworzenia stron WWW to nie pisz od razu bezpośrednio do mnie, lepiej wejdź na specjalnie z tej okazji utworzone forum i napisz. To co się tam znajduje jest przeze mnie regularnie czytane. Poza tym inni też to czytają i może oni chcieliby się także podzielić swoją wiedzą oraz spotrzeżeniami.
Jeśli szukasz ciekawych gotowych szablonów stron internetowych, które mógłbyś praktycznie od razu wykorzystać na własniej stronie zapraszam do działu SZABLONY. Tam można wybrać całkiem ciekawy nowy layout strony i co ciekawe - posiadając taki szablon zostanie już tylko uzupełnić treść na stronie. Powodzenia!!
Zalecana rozdzielczość oglądanej strony to 1024x768, nie mniej jednak w przypadku innych rozdzielczości, tj. 800x600 i wyższe, nie powinno być problemów. Rozwiązanie problemu z rozdzielczością zostawiłem sobie na sam koniec.

Certified Internet Webmaster Certified Internet Webmaster Sun Certified Java 2 Programmer

Uwaga! Wszystkie kursy mają status freeware - można je przekazywać innym, wstawić go na swoją stronę (z zaznaczeniem autorstwa oraz pochodznia; kod jaki należy wkleić w przypadku każdego artykułu / pliku HTML znajduje się tutaj).
Kursy nie mają charakteru public domain - nie można dokonywać w nich zmian; za treść odpowiada wyłącznie autor opisu.

 
Jesteś 4595499 odwiedzającym
 
 
Copyright © 2003-2024 Krzysztof Stelmach, Wszelkie prawa zastrzeżone.
 
STRONA GŁÓWNA
KURSY
POPRAWNOŚĆ KODU
FORUM
PORTFOLIO
GOTOWE STRONY
KONTAKT
System reklamy Test